Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Na tle konkurencji odróżnia nas doświadczenie i fakt, że jesteśmy Siedlczanami. Zastać nas można codziennie w naszej pracowni w Siedlcach. Jesteśmy prawdziwi. Ludzie ze zdjęć na stronie są prawdziwi i dokładnie to ich można zastać w Siedleckim biurze przy ulicy Z. Glogera 4.

Tak. Podchodzimy partnersko do biznesu – jeśli Ty zarabiasz to i my. Płatność za pozycjonowanie pojawia się w momencie osiągnięcia topowej pozycji w wyszukiwarce.

Oferujemy pisanie treści na strony internetowe, pomożemy ze zdjęciami. Znamy od podszewki najbardziej popularne serwisy geolokalizacji, pomożemy zaistnieć w internecie.

Nie piszemy bajek, że umieścimy stronę w nieistniejącej od lat wyszukiwarce netsprint. Stronę umieścimy oprócz najpopularniejszej wyszukiwarce Google znajdzie się również w Bing Microsoft, Yahoo Emea czy Yandex. A także podmiotów stowarzyszonych czyli wp.pl, onet.pl, interia.pl, tlen.pl

Oczywiście – tak. Wszelkie prace, przez nas wykonane są zgodne z prawem.

Można jednak efekty pozycjonowania będą mizerne, pożądane cele najlepiej zaczną działać kiedy strona będzie ukończona.

Cena za każdą frazę kluczową jest zależna od jej atrakcyjności. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie. Wartość konkurencji co miesiąc jest inna, jednak każdą jesteśmy w stanie przeskoczyć. Aby poznać dokładną cenę należy skorzystać z formularza wyceny na tej stronie.

Aby serwis internetowy był umieszczony na pierwszej stronie wyszukiwania prace pozycjonerskie muszą być realizowane bez przerw. Pozycjonowanie to czynność długofalowa.

W dobie internetu widoczność firmy na czołowej pozycji przysparza nowych klientów i podtrzymuje wiarygodność marki.